Розвіюємо міфи про стоматологію

Ми підготували для вас добірку статей про найактуальніші послуги. Обирайте цікаву для вас і дізнавайтеся більше.

Menu

Кровоточивість - це нормально

Поява крові під час чищення зубів є ознакою запалення, яке
спричинене накопиченням зубного нальоту та каменю
під’ясенно. Такий стан не є нормою та потребує професійної зняття зубних відкладень.

Основа здоров’я ротової порожнини - професійна гігієна

Ключовим аспектом здорової ротової порожнини є виключно правильна самостійна гігієна. Візити до лікаря-гігієніста необхідні для моніторингу Вашого стоматологічного здоров'я та навичок самостійної гігієни.

Зубної щітки достатньо

Зубна щітка очищає 3 поверхні зуба з 5. На допомогу приходять додаткові засоби гігієни для очищення
міжзубних проміжків - йоршики. Для повноцінної очистки зубів їх застосування є необхідним.

У мене пародонтоз

Насправді, такого стану як пародонтоз не існує. Захворювання ясен, яке супроводжується запальним процесом і можливим опущенням рівнів кістки та ясен називається пародонтитом.

Зубна щітка не має значення

Науково доведено, що електрична зубна щітка на 20% краще очищає зуби, на відміну від ручної. Ми рекомендуємо використовувати щітки з датчиком тиску та зі зворотньо-обертальним механізмом дії достатньої потужності.

Пародонтит не лікується

Пародонтит можна і треба лікувати. Як правило, достатньо глибокої чистки пародонтальних кишень. Проте після лікування потрібно дотримуватись всіх рекомендацій пародонтолога, оскільки існує ризик рецидиву захворювання.

Молочні зуби не болять

Больові відчуття в зубі, як правило, є наслідком пульпіту. Пульпіт, в свою чергу, найчастіше розвивається як ускладнення нелікованого карієсу та в молочних зубах протікає агресивніше ніж у постійних.

Молочні зуби немають коренів

Молочні зуби в своїй будові мають коронку та корені, аналогічно постійним зубам.

Лікувати немає потреби, молочні зуби все одно випадуть

Неліковані тимчасові зуби несуть велику загрозу для зачатків постійних зубів, які розташовані під ними.

Лікувати не потрібно, але видаляти не можна

Молочний зуб "тримає місце" для постійного, якщо він здоровий або лікований. Разом з тим, рання втрата молочних зубів через нелікований карієс може стати причиною порушення прикусу.

Карієс у дітей це спадково

Карієс - захворювання твердих тканин зуба, спричинене продуктами життєдіяльності бактерій, які харчуються залишками їжі на зубах; в основному - вуглеводами.

Пасти з фтором не для дітей

Фтор є необхідним компонентом "правильної" зубної пасти. А от його коректний кількісний вміст залежить від віку пацієнта та може бути скорегований за наявності протипоказів та окремих станів.

Мені вже пізно носити брекети

Ортодонтичне лікування має вікове обмеження лише в дитячому віці - корені зубів мають бути достатньо сформовані для того, щоб їх можна було переміщувати.

Брекети це неестетичний метал

Сучасна стоматологія має широкий спектр вибору брекет-систем з різних матеріалів. На основі показів до лікування та Ваших індивідуальних побажань ми підберемо найкращий для Вас варіант.

Ортодонтичне лікування - робота ортодонта

Деякі етапи ортодонтичного лікування потребують самодисципліни та чіткого дотримання рекомендацій Вами, адже можуть вимагати регулярної заміни спеціальних резинок або взаємодії з апаратом.

Брекети це надовго

Тривалість ортодонтичного лікування - аспект дуже індивідуальний. Приблизну кількість місяців наш лікар-ортодонт зможе назвати після аналізу необхідних обстежень та консультації.

У мене імплантати, але вони будуть рухатись

Постійні дентальні імплантати міцно зрощуються з кісткою та стають нерухомими, тим самим можуть перешкоджати бажаному ортодонтичному переміщенню. Саме тому дуже важливо мати комплексний та послідовний план лікування.

Після брекетів псується емаль

Для фіксації брекетів використовується невелика кількість певного матеріалу, який після зняття брекетів споліровується спеціальними резинками. Відтак, ця маніпуляція не несе жодної шкоди Вашій емалі.

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ З ДЕТАЛІЗОВАНИМ ПЛАНОМ ЛІКУВАННЯ

Дивитись вартість послуг

    Ім’я та Прізвище

    Номер телефону

    Ваш запит